Kompletowanie wyposażenia do łazienki to nie lada wyzwanie! Czasem warto podczas zakupu niezbędnych akcesoriów puścić wodze fantazji, zwłaszcza gdy w domu na stałe goszczą małe pociechy. Korzystanie z łazienki dzieciom można uprzyjemnić na wiele sposobów. Atmosferę w łazience tworzą przyjemnie pachnące kosmetyki do kąpieli, czy też zabawki wodne. Nie jest to jednak jedyny sposób na ciekawą dekorację łazienki. Niezwykłego charakteru toalecie mogą nadać ciekawe klapy do WC.

Tani sposób na ciekawe akcesoria!

Klapy do WC z różnymi, interesującymi malunkami kosztują zazwyczaj niewiele. Ceny takich akcesoriów wahają się w granicach siedemdziesięciu, osiemdziesięciu złotych. Jest to więc kwota, na którą każdy z nas może sobie pozwolić. Niska cena dekoracyjnych desek sedesowych sprzyja ich częstszemu wymienianiu. Klapy do WC opatrzone kolorowymi wzorami, można zmieniać tematycznie w zależności od aktualnej pory roku. Ciekawa deska klozetowa sprawdzi się również do powolnego przestawiania swojej pociechy z nocnika na ubikację.

Różnorodność wzorów i kolorów


Obecnie na rynku akcesoriów łazienkowych pełno jest różnego rodzaju klap do WC. Poszczególne egzemplarze różnią się od siebie zarówno wzorami, jak i kolorami. Bogate wzornictwo gwarantuje odnalezienie idealnej perełki do swojej łazienki. Spotkać można różne malownicze widoki nadrukowywane na deskach klozetowych. Popularne są wzory w postaci kwiatów i zdobień geometrycznych. Wybrane egzemplarze można dostosowywać do własnych wymagań. Z całą pewnością każdy znajdzie idealną klapę do własnego WC, co z pewnością umili korzystanie z toalety. Unikatowość oraz różnorodność sprawiają, że wybrana deska sedesowa wpisze się w design każdej łazienki.
Idealna opcja na ożywienie łazienki
Bywa i tak, że fundusze nie pozwalają na przebudowę całej łazienki. Remont wymaga ogromnych nakładów pieniężnych i czasowych, na które niestety nie każdy z nas może sobie pozwolić. W takiej sytuacji świetną sprawą jest wymiana jedynie klapy sedesowej. Fundusze niezbędne do zakupu wymarzonej deski sedesowej nie są ogromne, a klapa do WC z widokiem na góry robi wrażenie. Taka opcja sprawdzi się również dla studentów, którzy często wynajmują mieszkania czy pokoje w akademikach. A jak wiadomo, na studiach z pieniędzmi ciężko. Zrzutka ze współlokatorami nie wyniesie dużo, a efekt w postaci ciekawej deski klozetowej będzie nieziemski.

Wyobraźnia jest jedynym ograniczeniem!

Czasem warto puścić wodze fantazji, nawet przy tak prozaicznej czynności jaką jest kompletowanie wyposażenia łazienki oraz toalety. Nie wolno się ograniczać i warto wybrać swój własny, nietypowy i oryginalny gadżet, o który zapyta każdy korzystający z toalety gość czy przyjaciel domu. Wbrew pozorom nie trzeba dużych nakładów pieniężnych aby uzyskać w swoim wnętrzu efekt na miarę wykształconego dekoratora. Ciekawa klapa do WC połączona z pojemnikami na mydło, kubeczkami na szczoteczki oraz ręcznikami pod kolor stworzy oryginalną, spójną, a przede wszystkim funkcjonalną całość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 − 1 =